Свято Святого Миколая для дітей району

Наближається улюблена пора всіх дітей — пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням завжди чекають дітлахи саме на перше свято у круговерті щорічних зимових дійств — День святого Миколая, покровителя дітей.

Гамірно та весело було 19 грудня 2019 року в ошатній залі районного Будинку культури, де зібралися учні закладів загальної середньої освіти району пільгових категорій на свято Святого Миколая (усього 66 осіб)

Школярі були активними учасниками святкової програми «Ой хто, хто Миколая любить». Зі святом малечу привітав керівник апарату Миргородської районної державної адміністрації Віталій Хоменко. Помічники Святого Миколая, янголята, усім присутнім подарували долоньки щастя. Діти брали участь в іграх, із задоволенням розповідали вірші та співали пісні, дарували щасливі посмішки акторам. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая.

Спонсором свята був Овсянніков Андрій Андрійович, приватний підприємець із міста Харкова,  наш земляк, колишній, досить успішний випускник Миргородської гімназії імені Тараса Шевченка. Від імені учасників заходу висловлюємо щиру вдячність Андрію Андрійовичу за чуйність та турботу.