Навчальні заклади Миргородщини підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою».

Сьмого грудня відзначають Всесвітній день Української хустки. Мета заходу — об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою».

Ініціатива щодо запровадження та щорічного відзначення "Всесвітнього дня Української Хустки" належить депутатці Вінницької міської ради Людмилі Станіславенко. Її уже підтримали чимало областей, міст та містечок зі всієї України. Одягали самі та інших запрошували робити світлину в хустині. За тиждень соціальні мережі  поповнились тисячами фото в українських хустках.

До естафети приєднались  і навчальні заклади нашого району, та всі ті, хто закоханий у традиційний український жіночий одяг.