Засідання творчої групи вчителів-словесників району «До чистих джерел»

28 листопада 2019 року на базі Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів-словесників району «До чистих джерел», яке майстерно провела Хижа Юлія Іванівна, керівник зазначеної категорії вчителів української мови та літератури.

«Педагогічна творча мозаїка: співпраця вчителя та учнів на уроках української мови та літератури» - такою була тематика зібрання.

Відомо, що педагогічна майстерність є запорукою розвитку й самореалізації особистості вчителя. Керівник творчої групи Хижа Юлія Іванівна під час проведення уроку в 5 класі «Звукове позначення літер я, ю, є, ї, щ» продемонструвала яскравий приклад проведення сучасного уроку рідної мови. Колеги відмітили професійну майстерність, справжній талант учителя, особистісно зорієнтований підхід до учнів. Хижа Ю.І. ознайомила з елементами впровадження методу ейдетики на уроках української мови та літератури. Крім цього керівник творчої групи поділилася власними «родзинками», які ефективно використовує як на уроках рідної мови , так і на уроках української літератури.

У другій частині засідання про інноваційні прийоми, методи та вправи розповіли вчителі: Таран Марія Валентина, учитель ОНЗ «Трудолюбівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів (створення уроку-блогу), Стецюра Людмила Михайлівна, учитель В.Сорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Базанова Оксана Олександрівна, учитель В.Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (методи ігрових технологій). Методист районного методичного кабінету Бруцька Л.М. зупинилася на вимогах до проведення сучасного уроку та реалізації предметних та життєвих компетентностей учнів.

Члени творчої групи вдячні адміністрації Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за гостинність та доброзичливий настрій, своїй колезі – за креативність та незабутні враження від перебування у закладі.