Семінар - практикум вчителів початкових класів

15 листопада  2017 року на базі  Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради відбувся районний семінар-практикум учителів початкових класів з теми «Нестандартні підходи до організації навчання учнів у початковій школі».

Семінар відкрила методист відділу освіти Омельченко Л.І., яка наголосила про важливість теми семінару для підвищення якості освіти та фахового рівня вчителів початкових класів. Вступною частиною семінару стала презентація педагогічного колективу вчителів початкової школи, яку представила заступник директора з навчальної роботи Пилипенко Т. Г.

Учасники семінару мали можливість переглянути урок з природознавства «Звірі восени. Підготовка до зими» у 2 класі, вчитель Саприкіна Н.П.

Не менш цікавим був і виховний захід «Осінь – щедра господиня» у 3 класі, вчитель Романів Д.В.

У теоретичній частині семінару голова методичного об′єднання учителів початкових класів, Коваленко Надія Владиславівна познайомила учителів з методиками і технологіями розвитку критичного і креативного мислення учнів у контексті Концепції «Нова українська школа».