День медіаосвіти у Трудолюбі

10 листопада на базі Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено освітній практикум для виховників району «Медіаосвіта: сучасний учитель-сучасному учню».

Родзинкою зібрання була зустріч із експертами Понежею Н.О. та Івановою І.Б., заступниками директора з навчально-виховної роботи Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Дніпропетровської області.

У форматі EDcamp проводилися учительські паралелі: Марія Таран “Створення відеозвітів за 5 хвилин», Тетяна Шелюг «Шкільні медіа: перспективи, актуальність, роль в освітньому середовищі», Галина Онопрієнко «Мовознавчий квест у 4 класі».

Учасники семінару-практикуму ознайомилися з системою впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів області та досвідом роботи, який визнаний в Україні: авторський урок із використанням медіа освітніх практик, розроблений Земелько І.С., заступником директора КЗ «Полтавська школа І-ІІІ ступенів № 28, опублікований у збірці «Практична медіаосвіта: авторські уроки» ; план-конспект уроку зарубіжної літератури з елементами медіаосвіти «М.В.Гоголь «Ніч перед Різдвом», розроблений Онищенко О.В., учителем-методистом Кременчуцького Колегіуму №25.

Засідання пройшло надзвичайно цікаво та змістовно. Від імені заступників із виховної роботи та педагогів-організаторів дякуємо організаторам практикуму та гостям, колегам із Дніпропетровщини, за пропагування сучасних форм та методів щодо впровадження в навчально-виховний процес традиційних та новітніх медіа.

Координатор руху EDcamp у Миргородському районі Федоряка Валентина Миколаївна повідомила, що у лютому 2018 року буде проведено EDcamp – Трудолюб. Сподіваємося на захоплюючі зустрічі та неперевершені враження.