Семінар – практикум «Школи молодого вчителя»

                                                                                                         Ви не в змозі навчити людину
                                                                                                         чому-небудь. Ви можете лише
                                                                                                         допомогти їй знайти це усередині себе.
                                                                                                                                        Галілео Галілей

В  відділі освіти працює «Школа молодого вчителя», в якій навчається 12 молодих  вчителів. Протягом трьох років вони  відвідують навчальні заняття, уроки та заходи досвідчених учителів-наставників, беруть участь у методичній роботі.

Методист РМК Гурина В.М. спрямовує роботу школи  на розвиток творчих здібностей молодого вчителя, підвищення рівня його професійної майстерності шляхом впровадження інтерактивних інформаційних технологій, запровадження нових ідей і підходів.

09 листопада 2017  року гостинно зустрів молодих вчителів  Декабристівський навчально – виховний комплекс, де відбувся семінар – практикум «Школи молодого вчителя» за темою «Переваги і проблеми застосування диференційованого та індивідуального підходу до навчання».

Заступник директора з навчально – виховної роботи Лаврик Л.Д. розповіла  про досягнення школи, познайомила учасників семінару з напрямками роботи закладу, побажала  вчителям  професійного зростання та натхнення в роботі.

Молоді педагоги відвідали  уроки  вчителів:  Ляхно Н.А. – вчитель початкових класів  (Інтегрований урок з трудового навчання і музики – 3 клас. Тема уроку  «Квітковий розмай України»), Сень-Марченко С.І. – вчитель  англійської мови (Урок  з англійської мови – 4 клас. Тема уроку «Хобі та захоплення»),  Денисенко О.А. – вчитель історії (Урок з історії України – 5 клас.  Тема уроку «Історичні джерела та їх різновиди»),  Нікулін Є.О. – вчитель трудового навчання (Урок з трудового навчання – 8 клас. Тема уроку «Виготовлення совка для сміття»),  Лаврик Л.Д. – вчитель української мови (Урок з української мови – 10 клас.  Тема уроку «Складні випадки правопису слів з подвоєними та подовженими приголосними звуками»).

Друга частина засідання складалася з практичної роботи: ділової гри «Педагогічний листопад», на якому Лаврик Л.Д. дала цінні поради.

Учасники семінару переглянули  флеш - моб «День української мови та писемності. Плекаємо рідне слово».

Молоді вчителі ознайомилися з вимогами до сучасного уроку та отримали методичні рекомендації .

Семінар – практикум пройшов у дружній, теплій атмосфері. Дякуємо адміністрації школи за створення якісних умов для проведення семінару.