Дорогі діти!

Дорогі діти!

Завтра для вас відповідальний день - розпочнеться ЗНО.  Нехай воно буде успішним, спокійним та результативним. Будьте впевнені у власних силах. Ми у вас віримо!  #Щасти_на_ЗНО!

З Днем державної служби України!!!

             Сьогодні вітаємо усіх людей, які несуть державну службу.

          Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Дякуємо вам за ваш труд, який ви робите на благо суспільству.  Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

МОН готове провести ЗНО у безпечних умовах, його скасування є неприпустимим і може створити корупційні ризики під час вступу – заява МОН

             МОН готове до проведення ЗНО у безпечних умовах та відповідно до рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України і епідеміологічної ситуації. Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний інструмент оцінювання та механізм прозорого вступу до вишу, а його відсутність створить значні корупційні ризики. «Читати далі»

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням – рішення Верховної Ради

Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон  18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.  «Читати далі»